Responsive image

Hakkımızda

Işıkla olan yolculuğumuzu, avize ve aydınlatma ürünlerinin yanı sıra çok yönlü proje tasarımları ve uygulamalarıyla sürdürmekteyiz. Dünyanın birçok ülkesine kendi tasarımlarımız olan avize ve aydınlatma ürünleri ihracatını yapmaktayız. Özel aydınlatma tasarımları ve el işçiliği özel tasarımlar ile, sektöründe öncü olan LACİVERT, gerektiğinde teknolojinin son ürünlerini kullanarak Türkiye’yi el işi ürünler ve dekoratif aydınlatma alanında büyük bir aşkla, gururla ve başarıyla temsil etmektedir.

El emeği sanat eseri ürünlerimizle sadece Türkiye’de değil tüm dünyada, hayatın karanlık kalan taraflarına ışık tutuyoruz.

Ustalık geleneğinden gelen değerlerimizi koruyarak, üretimlerimizi yaptığımız işe duyduğumuz aşk ve heyecanla yapıyoruz. Bunun sonucunda tüm Dünyayı aydınlattığımız ürünlerimiz ortaya çıkıyor. Camı ince ince işleyerek onu ışıkla buluşturuyor ve hayat veriyoruz. El yapımı ürünlerimizle yıllardır evlerinize konuk ve sohbetlerinize ortak oluyoruz.

Bizi biz yapan değerlerimizle büyüdük ve yükseldik. Bugün Dünya’nın dört bir tarafına ihraç ettiğimiz ürünlerle insanlığı aydınlatıyoruz.

Her geçen yıl zenginleşen ürün yelpazemizi gururla sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gündelik kullanımların yanısıra özel projelerimiz ve koleksiyonlarımızla görenlerin büyüleneceği bir şölen yaşatıyoruz.
x
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz.
Bilgi için ÇEREZ POLİTİKAMIZ ve
K.V.K.K. Aydınlatme Metni
Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım